Органи влади в Ураїні

Ниже представлении интернет ссылки на органы государственной власти в Украине..

Судовая власть
Єдиний государственной реєстр судовых решений
Эвропейський суд
Президент Україны
Верховна рада Україны
Урядовий портал

Охорона праці

5Охорона праці – це система різноманітних заходів та засобів які спрямовані на збереження життя, здоров’я і працездатності людини у процесі трудової діяльності.

Недодержання вимог охорони праці створює небезпеку для життя і здоров’я працівників.

Забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці покладено на власника або уповноваженого ним орган (роботодавець).

Відповідно до статті 3 Закону України “Про охорону праці” законодавство про охорону праці складається з цього Закону, Кодексу законів про працю України, Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів.

За недотримання законодавства про охорону праці власник або уповноважений ним орган несуть сувору відповідальність в тому числі кримінальну. Від так, особливого значення набуває розуміння яких нормативно-правових актів в процесі господарської та трудової діяльності необхідно дотримуватись? Станом на 15 липня 2015 року в Україні діє понад 700 нормативно-правових акта з питань охорони праці (далі НПАОП) з яких переважна більшість виданих у минулому сторіччі, наприклад НПАОП 0.00-3.06-22 “Про видачу мила на підприємствах” був прийнятий Постановою НКТ РРФСР ще 6.08.1922року.

Крім того, навіть поверхневий аналіз НПАОПів дає зрозуміти про необхідність створення суб’єктом господарювання організаційних, технічних, санітарно-гігієнічних та лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на збереження життя, здоров’я та працездатності найманих працівників у процесі їх трудової діяльності в тому числі розроблення та впровадження на підприємствах організаціях внутрішньої документації з питань охорони праці (інструкції, положення, порядки тощо.).

Інколи так стається, що попри всю сумлінність та дотримання законодавства у Вас виникає необхідність в допомозі. Кваліфікований адвокат допоможе Вам: в забезпеченні підприємства нормативно-правовою документацією; в підготовці відповідей органам, що здійснюють перевірку; в наданні консультаційної підтримки при проведенні розслідувань нещасних випадків на виробництві; в судовому представництві.

Правова інформація
Переглянути всі
Архив информации